Форуми

Всичко за твоя GSM | GSMzoneBG.com :: Форуми :: Всичко за телефоните - Symbian 9.x , 9.4 , ^3 :: Програми - Symbian ^3
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Qt installer v.4.7.4 for Symbian^3   
Редактори:GSMzoneBG, Admin, xari, acmilan1899
Отиди на страница  1 2 3
Автор Отговор
Admin
чт яну 05 2012, 08:33

съобщения: 241

Qt инсталатор - библиотеки, необходими за изпълняване на приложения, написани на Qt. Тази версия на библиотеките е за Symbian^3.

Ето списък от програми, които са включени в инсталатора Qt.

» Stdcpp (Standard C++ library Common)
» OpenC SSL (Open C LIBSSL Common)
» PIPS (PIPS Installer)
» Qt (Qt libraries)
» QtWebkit (QtWebkit library)
» Qt Quick

Инсталационна процедура: (Всички файлове се инсталират в паметта на телефона.)
Преди да инсталирате, премахнете старата Qt, ако има такива.

1. Qt 4.7.401
2. Qtwebkit 4.8.0.
3. Qtmobility 1.2.0

Моля влезте във Вашия профил или се регистрирайте за да видите цялата публикация

------------------------------------------------------

За телефоните с Symbian 9.4 Qt installer v.4.7.3 for Symbian 9.4

[ Редактирано пт юли 05 2013, 11:47 ]
Най-отгоре
Krastew
пт май 18 2012, 11:54
съобщения: 14

Ами да питам Sony Ericsson Symbian 3 ли е или с кой е? И има ли Qt библиотека за него?

А видях Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5

[ Редактирано пт май 18 2012, 11:55 ]
Най-отгоре
Krastew
сб юни 02 2012, 02:43

Тръгвам да инсталирам Qt 4.7.401.sisx пише ми (Подготовка на инсталация) след това ми пише името и версията давам (ОК) и ми пише (Инсталирането е невъзможни)? От какво може да е?
Най-отгоре
VIP
сб юни 02 2012, 09:17

BMW Маниак
съобщения: 32

За Sony Ericsson Satio или Nokia 5800 XpressMusic е тази версия Qt installer v.4.7.3 for Symbian 9.4

Може да пробваш и по този начин Как да инсталираме QT инсталатор

[ Редактирано сб юни 02 2012, 09:26 ]
Най-отгоре
Krastew
сб юни 02 2012, 11:28

Добре инсталирах го вече не ми иска Qt като инсталирам приложението, но като натисна на приложението не ми го зарежда все едно не съм го натиснал? Например това приложение инсталирам натискам да се пусне и до там? На Sony Ericsson Satio, а на Nokia 5800XpressMusic тръгва? И двата са хакнати по този начин Тук ?

[ Редактирано пт яну 04 2013, 05:15 ]
Най-отгоре
VIP
нд юни 03 2012, 09:47

BMW Маниак

Пробвай с някое друго приложение или игра дали се получава така, може Talking Parrot да е бъгаво.
Най-отгоре
Krastew
нд юни 10 2012, 12:25

VIP написа ...

Пробвай с някое друго приложение или игра дали се получава така, може Talking Parrot да е бъгаво.

В какъв смисъл бъгаво като на 5800 тръгва, а на Сатио не ?
Най-отгоре
VIP
нд юни 10 2012, 10:00

BMW Маниак

Имах предвид да пробваш с друго приложение за да видиш дали проблема не е в Сатиото, някой приложения трагват само на Nokia.
Най-отгоре
caxa
пт юни 29 2012, 12:53
съобщения: 1

Извинявам се на автора, че пиша тук, но съм новобранец със Симбиан, до сега бях с Андроид.. телефона ми е нокиа н97 мини.. може ли някой да ми даде линк, тук в сайта, в който мога да прочета всичко необходимо, което трябва да знам. Пише ми, че съм с OS S60 5th Edition. Но нито веднъж не успях да инсталирам каквото и да е.. същия проблем като колегата.. unable to instal или подобни. Не ме мързи да чета и да търся, просто видях, че тази тема се движи в момента и проблема е почти същия, но не мога да се оправя в сайта.. Да хаквам ли или какво..? Благодаря предварително и отново съжелявам за офф-а..

[ Редактирано пт юни 29 2012, 12:56 ]
Най-отгоре
VIP
пт юни 29 2012, 07:56

BMW Маниак

Какво да направя ако при инсталацията на .sis приложения ми дава грешка на сертификата.
"Инсталирането на приложението не се поддържа" или "Файла е повреден", дължи се на:

1) Може да инсталирате софтуер (игри, теми), които не са за вашата операционна система.
2) Опитайте да направите следната настройка - Мениджър приложения ->Опции->Настройки ->Инсталационен софтуер ->Включено - онлайн проверка на сертификат - Изключено
3) Сертификатът е с изтекъл срок - върнете датата на телефона примерно с една година назад.
4) Грешка в сертификата - Приложението трябва да се подпише.

Подписване и сертифициране SYMBIAN 9.x - OS9.4 (s60v5) - ^3 и Всичко за телефоните - OS9.4 (s60v5) - това са разделите за твоята Nokia.

За да инсталираш приложения ти трябва:

Хак за Nokia и SE Vivaz
Qt installer v.4.7.3 for Symbian 9.4 или Как да инсталираме QT инсталатор
Следната настройка - Мениджър приложения ->Опции->Настройки ->Инсталационен софтуер ->Включено - онлайн проверка на сертификат - Изключено

[ Редактирано пт юни 29 2012, 08:01 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF